Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. 3. 2016

Opravdu chcete 3. světovou válku?

Putin přináší zásadní výzvu k míru: Evropané, opravdu chcete 3. světovou válku?

Evropští spoluobčané! "Naši" politici chtějí dokázat, jací jsou užiteční pro EU, NATO a USA. Očekávají, že jejich "tvrdý postoj" vůči Rusku vynese v kariérách výše, na ještě lépe placené posty, jako mají dnes, proto se předhánějí v návrhu sankcí, vysílání bojových jednotek a dalších projevech nekontrolované agrese proti Rusku, čímž ze dne na den zvyšují riziko 3. světové války.


Jsou tak zaslepeni svou vlastní nekontrolovatelnou mocí a vidinou jejího dalšího růstu, že počítají s tím, že Rusko ustoupí na poslední chvíli tlaku NATO a k válce nedojde.


Ale v čem má Rusko ustoupit? Co má Rusko udělat, aby byli spokojeni? Má se vzdát svých území a odstoupit jejich dobrovolně každému, kdo o ně má zájem? PRAVÝM CÍL všech těch, ať už jsou z Evropy, nebo zpoza oceánu, kteří chtějí vyvolat válku, je bohatství Ruska. Má Rusko rozdat své bohatství, aby se vyhnulo válce? Má zlikvidovat své vlastní obyvatelstvo jako Ukrajina? Všichni, co uvažují střízlivě, vědí, že se to nikdy nestane! Rusko nikdy nepodlehne tlaku, jak nepodlehlo v minulosti, tak ani v budoucnu.


Dnes je již jasné, že válka se v plánech její strůjců nemá skončit na Ukrajině, hlavním cílem je Rusko, a válka má zachvátit i celou Evropu. Co zajistí pro USA vyšší zisk, a co USA rychleji vytrhne z krize, jako válečná výroba? Co účinnější zlikviduje konkurenci USA v podobě EU a Ruska, jak vzájemné vyvraždění celých národů v Evropě? Co USA pomůže více rozšířit sféru svého vlivu, jako poválečné půjčky, přesně podle odzkoušeného scénáře 2. světové války?


Světový válečný konflikt reálně hrozí! V té souvislosti se zamyslete, kdo z Vašich politiků Vám prozradil, že po přijetí Ukrajiny do NATO a vstupu EU do konfliktu odvedou Vašich potomků na východní frontu, kde velmi pravděpodobně položí život? Kdo z politiků tam půjde do zákopů s nimi? Kdo z válečných štváčů, jejichž královsky platíte ze svých daní a kdo z jejich mediálních spolupachatele Vám prozradil, že toto nebude jen dobrodružná vítězná výprava na východ, ale se to skončí jako 3. světová válka za použití atomových zbraní? Kdo dokáže předpovědět účast Číny, která je v tomto konfliktu spojencem Ruska? Kdo vyhodnotí reálnou sílu americké armády, která dosud bojovala vždy jen se slabším protivníkem, vždyť Hitlera porazili Rusové! Na co se vlastně váleční štváči spoléhají?


Jedno je jisté, v této válce vítěze nebude! Kde se schováte před jadernými výbuchy? Máte dost hlubokou jámu a dostatek potravin, abyste v ní vydrželi 1000 let, dokud se sníží úroveň záření na únosnou míru? Jménem čeho má umřít vaše dítě na východní frontě, jménem čehož má zahynout vaše rodina, jménem čehož má přestat existovat vše, co znáte, z jakého důvodu má shořet svět? Ve jménu demokracie?


Kde vidíte demokracii v tom co se děje na Ukrajině? My vidíme jen nepokrytě fašistickou vládu, armádu, porušující mezinárodní konvence a promyšlenou genocidu vlastního obyvatelstva, jehož vinou je jen to, že mluví rusky. A co na to Evropa? Umíte si představit, že by si některý národ v EU dobude svou samostatnost způsobem, jak to dělá Ukrajina? Byla snad Ukrajina dosud nesamostatná, že bojuje o samostatnost? Měla snad vládu, kterou EU neuznávala? Neměli snad Ukrajinci svá národní práva? Evropská unie se vzdala svých principů, a svým postojem se stává spolupachatelem genocidy. Co můžeme očekávat od EU my sami, občané EU, když tak rychle a ochotně bourá vlastní hodnotové základy?


Rusové jsou velký, kulturní a mocný národ, bez kterého by Evropa v dnešní podobě nikdy nevznikla. RUSKO NENÍ NÁŠ NEPŘÍTEL, nepřítelem každého občana Evropy jsou nenasytní politici, kteří se za svou moc a peníze chystají zničit vše, co je nám drahé.
Můžeme zabránit chystané válce s Ruskem, do které nás tlačí politici a koupené média? Ano, můžeme!


Co mohou udělat obyčejní, malí lidé? Když všichni malí a slabí dělají totéž, změní všechno! Můžeme to změnit, protože musíme! Bojkotujme všech politiků, kteří zvyšují napětí, kteří volají po dalších sankcích, po intervenci proti Rusku!


Bojkotujme je na všech úrovních, ve všech volbách! Nedopusťme uplatnění zla, které chtějí šířit! Bojkotujme vstup Ukrajiny do NATO! Bojkotujme média, které nám válku podsouvají jako jediné řešení! Věřme!


Rusové i Ukrajinci jsou dva moudré národy, které řešení najdou. Nebojme se! Rozšiřujte tuto výzvu všemi vám dostupnými způsoby, ve všech Vám dostupných jazycích!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář